
Професійна машинка для стрижки голови GEMEI GM-811, Професійна окантовочна машинка для стрижки волосся OY-14
998 ₴
499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3m2of951
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🚀 Професійна машинка для стрижки голови GEMEI GM-811, Професійна окантовочна машинка для стрижки волосся OY-14
💎 Працювати з машинкою для стрижки волосся Gemei GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом насадкам, що знімаються, за допомогою такого приладу можна обстригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі, при цьому вони не будуть затуплятися протягом тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою достатньо підключити до побутової електричної мережі. Відмінна риса моделі полягає у практично повній відсутності різних шумів. Таким чином, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
💎 Професійна машинка для стрижки волосся Gemei GM 811 – це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах.
💎 Характеристики:
- ⭐ Особливості: низький рівень шуму.
- ⭐ Тип управління: повзункове;
- ⭐ Тип: машинка для стрижки;
- ⭐ Виробник: Gemei;
- ⭐ Потужність: 9 Вт;
- ⭐ Установки довжини стрижки: 3; 6; 9; 12 мм;
- ⭐ Колір: чорний;
- ⭐ Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- ⭐ Модель: GM 811;
- ⭐ Ширина ножа: 4,5 мм;
- ⭐ Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- ⭐ Харчування: мережа;
- ⭐ Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- ⭐ Тип двигуна: вібраційний;
- ⭐ Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
💎 Комплектація:
- ⭐ Машинка для стрижки GM 811;
- ⭐ гребінець;
- ⭐ Ножиці.
- ⭐ Щітка для чищення;
- ⭐ 4 насадки;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Машинка для стриження мережа GEMEI, Професійна машинка для стриження з насадками Тример скронь OY-14 |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 499 ₴

