-50%


Штатив для знімання з телефона Tripod, Штатив з рівнем для вирівнювання розкладний фото PE-19
556 ₴
278 ₴
- Готово до відправки
- Код: ewh74489
+380 (68) 678-42-51
Viber У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔥 Штатив для знімання з телефона Tripod, Штатив з рівнем для вирівнювання розкладний фото PE-19
🛠️ Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
🛠️ В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
🛠️ Характеристики DK-3888:
- ☑️ Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- ☑️ Кріпильний гвинт: 1/4″
- ☑️ Тип: Штатив-трипод
- ☑️ Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- ☑️ Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- ☑️ Матеріал: алюміній
- ☑️ Кількість секцій: 4 шт.
🛠️ Особливості та функції:
- ☑️ Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- ☑️ Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
- ☑️ Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
- ☑️ Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
- ☑️ Може працювати через Bluetooth.
🛠️ Габарити та вага
- ☑️ Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
- ☑️ Вага: 420 гр.
- ☑️ Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- ☑️ Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
🛠️ Комплектація
- ☑️ Скоба
- ☑️ Штатив
- ☑️ Пульт ДК
- ☑️ Упаковка
- ☑️ Кріплення для смартфонів




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для камери вертикального знімання Tripod, Портативний штатив для телефона та фотоапарата PE-19 |
- Ціна: 278 ₴









