-50%


Електрична кухонна плита з двома дисками Domotec MS-5802 1000 Вт, Міні-плита для дому OS-42
1 132 ₴
566 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88ph857
+380 (68) 678-42-51
Viber У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Електрична кухонна плита з двома дисками Domotec MS-5802 1000 Вт, Міні-плита для дому OS-42
🎯 Електроплита DOMOTEC MS-5802 підійде для приміщень, в яких немає можливості встановлення повноцінної плити (садовий будиночок, побутівка, орендована квартира). Для економії місця та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Електроплита настільна DOMOTEC MS-5802 легко транспортується в будь-яке місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення і залежить від подачі газу.
🎯 Характеристики:
- 🔘 Емальоване покриття
- 🔘 2 спіральні нагрівальні елементи
- 🔘 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- 🔘 Світлова індикація роботи кожної конфорки
- 🔘 Кількість режимів: 5
- 🔘 Регульований термостат
- 🔘 Управління: механічне
- 🔘 Надійне покриття, зручне для чищення
- 🔘 Харчування: 220V
- 🔘 Потужність конфорки: 1000 Вт
- 🔘 Прогумовані ніжки
🎯 Комплектація:
- 🔘 Коробка
- 🔘 Електропліта DOMOTEC MS-5802
- 🔘 Інструкція


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Domotec |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Настільна потужна плита Domotec MS-5802 1000 Вт, Електричні плити настільні двокомфоркові OS-42 |
- Ціна: 566 ₴







