
Пила для майстерні з акумулятором KRAFFTEC 8" (20см) 24 В, Садова електропилка, Потужна садова пилка BN-85
976 ₴
- Немає в наявності
- Код: j4361hr1
+380 (68) 678-42-51
Viber повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
💥 Пила для майстерні з акумулятором KRAFFTEC 8" (20см) 24 В, Садова електропилка, Потужна садова пилка BN-85
📌 Акумуляторна ланцюгова міні-пила KRAFFTEC Model:8″ використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки дерев’яних гілок, чагарника, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
📌 Особливості:
- ➕ Низький рівень шуму
- ➕ Захистний кожух
- ➕ Міцний корпус
- ➕ Мала вага та невеликі розміри
📌 Характеристика:
- ➕ Швидкість ланцюга: 5,8 м/сек
- ➕ Ємність АКБ: 2000 мАч
- ➕ Напруга АКБ: 24 В
- ➕ Довжина шини: 150 мм.
📌 Комплектація:
- ➕ Акумуляторна міні пила
- ➕ Зарядний пристрій
- ➕ Ключ для монтажу шини та ланцюга
- ➕ Дві батареї
- ➕ Посібник користувача
- ➕ Пластиковий кейс
📌 Характеристики
📌 Характеристики електродвигуна, акумулятора
- ➕ Час заряду акумулятора: 60 хв
- ➕ Напруга акумулятор: 24 В
- ➕ Ємність акумулятора: 2 Ач
- ➕ Тип акумулятора: Li-Ion
📌 Основні
- ➕ Країна виробник: Польща
- ➕ Вага: 2,8 кг
- ➕ Довжина шини: 150 мм
- ➕ Живлення: Акумулятор
- ➕ Розташування двигуна: Поздовжнє
- ➕ Швидкість обертання ланцюга: 5,8 м/сек
- ➕ Виробник: KRAFFTEC Model:6″
- ➕ Крок ланцюга: 1/4″
📌 Додаткові функції
- ➕ Додатковий акумулятор: Так
- ➕ Блокування кнопки включення: Так
📌 Акумуляторна ланцюгова міні пила KRAFFTEC Model:6

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Krafftec |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Товар | Мініпила з акумуляторним живленням, Професійна акумуляторна пила для будівництва BN-85 |
- Ціна: 976 ₴
