
Компактна пила для дачі Domotec, Ланцюгова пила на акумуляторі Акумуляторна ланцюгова для сучків LZ-42
1 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: i24t6q78ge
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Компактна пила для дачі Domotec, Ланцюгова пила на акумуляторі Акумуляторна ланцюгова для сучків LZ-42
💡 Характеристики:
- ⭐ Матеріал ланцюга: високовуглецева сталь.
- ⭐ Швидкість обертання: 5 м/с (3000 об/хв)
- ⭐ Акумулятор: 48V,
- ⭐ Потужність: 550 Вт
- ⭐ Довжина стрижня 8-дюймовий стрижень та ланцюг
- ⭐ Максимум. Довжина різання 150 мм-200 мм
- ⭐ Тип ланцюга 1/8 дюйма
- ⭐ Довжина шини: 8 дюймів
💡 Комплектація:
- ⭐ Шина 8 дюймів – 1 шт.
- ⭐ Кейс-1 шт.
- ⭐ Рукавички – ні
- ⭐ Акумуляторна пилка Domotec– 1 шт.
- ⭐ Додатковий ланцюг – ні
- ⭐ Акумулятор 48В Li-ion – 2 шт.
- ⭐ Зарядний пристрій – 1 шт.
- ⭐ Ланцюг для шини 8 дюймів – 1 шт.
💡 1. Акумуляторна ланцюгова пилка 8 дюймів зі знімною батареєю заряджається лише спеціальним зарядним пристроєм, що йде в комплекті. Зарядний пристрій, який підходить до однієї батареї, може призвести до займання іншої батареї.
💡 2. Акумуляторна ланцюгова пилка 8 дюймів використовується тільки із спеціально розробленою для неї батареєю. Використання інших акумуляторів може призвести до займання.
💡 3. Працюйте у неслизькому безпечному взутті. Не надягайте вільний одяг чи прикраси. Тримайте подалі від рухомих частин пристрою ваше волосся, одяг та рукавички.
💡 4. Уникайте випадкового запуску пилки. Переміщення пристрою з утриманням пальця на кнопці «Пуск» або встановлення батареї з кнопкою «Пуск» призведе до нещасного випадку.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 200 мм |
| Виробник | Domotec |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Довжина пропилу, (мм) | 200 |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Мастило ланцюга | Ручна |
| Товар | Мініпила для домашніх робіт Domotec 8" (20 см), Пила ланцюгова акумуляторна для обрізання дерев LZ-42 |
- Ціна: 1 220 ₴









