
Соковитискач для фруктів та овочів Adler AD 4132 800Вт YM-36
3 704 ₴
1 852 ₴
- Готово до відправки
- Код: wp542bz91
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🚀 Соковитискач для фруктів та овочів Adler AD 4132 800Вт YM-36
👉 Функціональний та компактний соковитискач потужністю 800 Вт дозволяє готувати соки з фруктів та овочів. Завдяки розширеним функціям приготування корисних та свіжих соків будинку стає надзвичайно простим і приємним. Фільтрація відбувається через тонкий фільтр із нержавіючої сталі, який затримує тверді частинки. Таким чином, у контейнер, що входить у комплект, потрапляє лише сік, що містить найбільшу кількість вітамінів. М’якуш і залишки насіння поділяють у другу ємність ємністю 1,5 л. Adler AD 4132 – соковитискач, що відповідає всім потребам сучасної кухні. Його ефективність, простота використання та швидке очищення роблять його ідеальним вибором для всіх, хто цінує здоровий спосіб життя. Вибирайте Адлер АТ 4132 та насолоджуйтесь свіжими соками, повними вітамінів, щодня!
- ✅ Миттєво вичавлює сік із цілих яблук, моркви та інших фруктів.
- ✅ Довжина шнура живлення: 105 см.
- ✅ Номінальна потужність 400 Вт
- ✅ Максимальна потужність 800 Вт
- ✅ Виготовлений із нержавіючої сталі найвищої якості
- ✅ Стійка, нековзна підстава – присоски.
- ✅ Блокування від запуску неправильно зібраного пристрою
- ✅ Злив соку за допомогою системи NON-DRIP.
- ✅ Леза з титановим покриттям
- ✅ Контейнер для соку в комплекті (0,45 л)
- ✅ Висока довговічність
- ✅ 3-ступінчастий перемикач
- ✅ Швидке та легке очищення — всі компоненти, крім моторної частини, можна мити в посудомийній машині.
- ✅ Колір: чорний.
- ✅ Колір шнура живлення: чорний
- ✅ Тип штекера: C
- ✅ Контейнер для м’якуша ємністю (1,5 л)
- ✅ Отвор для цілих фруктів та овочів діаметром 65 мм.
- ✅ Електроживлення: 220-240 В~ 50/60 Гц.
- ✅ Тонкий фільтр із нержавіючої сталі для бархатистого соку

| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.45 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Виробник | Adler |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Соковижималка для фруктів і овочів Adler AD 4132 800 Вт YM-36 |
- Ціна: 1 852 ₴


